Çiçek Teslimat Şartları

ÇİÇEK TESLİMATI GENEL KURALLARI

Siparişlerinizi web sitemizden 24 saat ya da telefon ile gün içinde verebilirsiniz.

Ödemenizi kredi kartı, havale-EFT, mail order( telefonda kredi kartı) ile yapabilirsiniz. Ödemesi gelmeyen siparişler işleme alınmamaktadır. Havale-EFT ile yaptığınız ödemelerde siparişinizin işleme alınması için bize telefon ya da mail ile haber vermeniz gerekmektedir.

Siparişlerinizin bilgileri operatörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra size kabul edildi olarak mail atılmaktadır.

Siparişinizi verirken alıcı bilgilerini doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Alıcı kişinin telefon numarası, gidecek yer iş yeri ise firma unvanı ve alıcının çalıştığı bölümü girmeniz gerekmektedir aksi halde siparişinizde gecikmeler olabilmektedir.

Sitemizdeki ürün fiyatları şehir merkezleri için geçerlidir. Köy, kasaba gibi şehir merkezlerine uzak yerlere gönderim yoktur.

Sipariş ettiğiniz ürünlerde değişiklik yapmanız için siparişinizin hazırlanmamış, bayilerimize geçilmemiş ve yola çıkarılmamış olması şarttır. Siparişinizde verdiğiniz bölgeye, mevsimdeki çiçeklere ve stoktaki ürünlere göre müşteriye haber verilmeden değişiklikler yapılabilir.

Sitemizde gördüğünüz resimler örnek ürünlerdir. Dizaynda değişikliler olabilmektedir.

Çiçek Siparişinizin teslimatı öncelikle alıncın kendisine, alıcının olmadığı durumlarda apartman görevlisi, güvenlik görevlisi, iş arkadaşı, komşulara, otel resepsiyonlarına, danışmalara, bölüm yetkililerine yapılmaktadır.

Teslimat sırasında alıcı kişi çiçeği kabul etmiyorsa firmamız sorumluluk kabul etmemektedir ve ödemenizin iadesi söz konusu değildir.

Özel Günlerde(Sevgililer günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü ve Yılbaşında) sipariş yoğunluğu nedeniyle iletişim sadece mail yoluyla sağlanmaktadır.

Siparişinizin teslim olmaması firmamızdan kaynaklı bir sorundan ötürü ise ödemeniz yaptığınız tutar kadar iade edilir. İade işlemi kredi kartı ve havale-EFT işlemleri için 3 (üç) iş gününde yapılmaktadır.

Siparişlerinizde alıcının telefon numarasını (alan kodu ile) mutlaka vermeniz gerekir.
Alıcının telefon numarası yerine kendi numaranızı verirseniz sipariş işleme alınmaz ve numara verilene kadar sipariş beklemede kalır. Bir ertesi güne sipariş teslimatı sarkabilir.

Alıcının numarasını eksik veya hatalı verirseniz bu kesinlikle bizim sorumluluğumuzda değildir.
Çiçek teslimatından önce mutlaka alıcı ile görüşüp adres teyidi yapıldıktan sonra teslimat gerçekleştirilir.
Gönderici sipariş formunda kendi cep numarasının ait olduğu alan kodunu mutlaka belirtmelidir.

YURTİÇİ ÇİÇEK TESLİMATI GENEL KURALLARI

Yurtiçi çiçek teslimatları bir gün öncesinde verdiğiniz siparişlerde tercihinize göre 10–13, 13–17 ve 17–20 saatleri arasında yapılmaktadır. Özel günlerde ( Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi) çiçek teslimatları öğleden önce ve öğleden sonra yapılmaktadır.

YURTDIŞI ÇİÇEK TESLİMATI GENEL KURALLARI

Yurtdışı çiçek siparişinizin işleme alınması için siparişinizi bir gün önce ya da Türkiye saati ile 11.00’a kadar vermeniz gerekmektedir. Pazar günü için verdiğiniz çiçek siparişleri Pazartesi günü gönderilir.

Türkiye Saat dilimine göre günü bitirmiş ülkelere verdiğiniz siparişleriniz ertesi güne kalmaktadır. Bu durumu yaşamamak için siparişinizi 1 (bir) iş günü önceden vermeniz gerekmektedir.

Uluslar arası çiçek siparişlerinizin teslimatı 1(bir) iş günü önceden vermeniz şartıyla gün içinde yapılır. Özel günlerde ise siparişlerinizin teslimatı 2 (iki) iş günü önceden vermeniz şartıyla belirttiğiniz günde yapılır aksi halde ertesi günlere kalabilir.

Sipariş verdiğiniz ülkelerdeki resmi tatil günlerinde çiçek teslimatı yapılmaz. Verdiğiniz siparişler resmi tatil bitiminden sonra teslim edilir.

Yurtdışı siparişlerinizde alıcı kişinin açık adresi, posta kodu ve bulunduğu ülkeye ait telefon numarası şarttır. Aksi halde siparişlerdeki gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Uluslar arası çiçek siparişlerinde çiçekçilik genel kuralı olarak teslim bilgisi verilmez ancak siparişiniz teslim edilmediyse isteğiniz üzerine 3 (üç) iş günü içinde size geri dönüş yapılır.

YAPAY ÇİÇEK TESLİMATI GENEL KURALLARI

Sitemizde bulunan yapay çiçekler sadece İstanbul teslimatları için geçerlidir.

Yapay çiçek siparişlerinde teslimat saat aralığı 1 (bir) gün önceden verdiğiniz siparişler için geçerlidir. Aynı gün verdiğiniz siparişlerde teslim saati garantisi verilmez.

Düğün-Nişan-Kız isteme gibi özel günleriniz için bizimle irtibata geçerek özel vazo ve özel çiçek talebinde bulunabilirsiniz.

Siparişinizi verdiğinizde yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılırsınız.